1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Trzy lata z Programem Polska Bezgotówkowa!
Trzy lata z Programem Polska Bezgotówkowa!

Trzy lata z Programem Polska Bezgotówkowa!

3 min czytania

10 lutego br. odbyło się spotkanie online uczestników, partnerów, przyjaciół i sympatyków Fundacji Polska Bezgotówkowa, podczas którego podsumowaliśmy trzeci rok działania i osiągnięć Programu Polska Bezgotówkowa.

Transmisja z wydarzenia /Spotkania Fundacji Polska Bezgotówkowa w dniu 10 lutego 2020

 
Fundacja Polska Bezgotówkowa nagradza partnerów Programu
 
10 lutego br. odbyło się spotkanie online uczestników, partnerów, przyjaciół i sympatyków Fundacji Polska Bezgotówkowa, podczas którego podsumowaliśmy trzeci rok działania i osiągnięć Programu Polska Bezgotówkowa. 
 
Spotkanie rozpoczęło wystąpienie Mieczysława Groszka, prezesa Fundacji Polska Bezgotówkowa. Następnie głos zabrał Minister Finansów Tadeusz Kościński oraz Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich. Ze strony Rady Fundacji wystąpili Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny na Polskę, Czechy i Słowację w Mastercard Europe oraz Rafał Gołębiewski, dyrektor zarządzający Elavon. 
 
Po wystąpieniach gości oraz przedstawicieli Rady Fundacji, Zbigniew Wiśniewski oraz Paweł Widawski, wiceprezesi Fundacji Polska Bezgotówkowa, przedstawili podsumowanie osiągnięć oraz wyników Programu Polska Bezgotówkowa za 2020 r. Zaznaczyli również perspektywy i kierunki dalszego rozwoju Fundacji i Programu Polska Bezgotówkowa.
 
Zgodnie z zaprezentowanymi wynikami w całej Polsce do 31 grudnia 2020 r. do Programu przystąpiło już blisko 255 tys. przedsiębiorców, u których funkcjonuje ponad 350 tys. terminali płatniczych. Oznacza to, że co trzeci terminal w Polsce pochodzi z Programu, a co drugi przedsiębiorca ma terminal zainstalowany w ramach Programu Polska Bezgotówkowa. Na rynku działa już ponad milion terminali płatniczych. Wszystkie obsługują płatności zbliżeniowe.
 
Podczas spotkania uhonorowano firmy, które przyczyniły się do dynamicznego rozwoju Programu Polska Bezgotówkowa w 2020 r. 
 
Statuetki Fundacji Polska Bezgotówkowa otrzymali liderzy poszczególnych kategorii:
 
Statuetkę w kategorii najwięcej umów w Programie Polska Bezgotówkowa podpisanych w 2020 r.  i tytuł lidera sprzedaży w 2020 r. otrzymała firma PayTel. 
 
Statuetkę w kategorii największy stopień konwersji leadów z Fundacji Polska Bezgotówkowa za 2020 r. i tytuł lidera Programu pod względem konwersji leadów otrzymał Alior Bank. 
 
Statuetkę za największą liczbę umów od początku trwania Programu Polska Bezgotówkowa i tytuł lidera Programu otrzymała firma eService. 
 
Statuetkę za najwięcej umów podpisanych w Programie Polska Bezgotówkowa w 2020 r. w sektorze publicznym oraz tytuł lidera sprzedaży w sektorze publicznym otrzymała firma First Data Polska. 
 
Statuetkę w kategorii najwięcej umów podpisanych w Programie Polska Bezgotówkowa w 2020 r. przez banki współpracujące i tytuł lidera sprzedaży we współpracy z bankami otrzymała firma Elavon Financial Services. 
 
Statuetkę w kategorii  najlepsze wykorzystanie środków z Fundacji Polska Bezgotówkowa i tytuł najbardziej efektywnego uczestnika Programu w 2020 r. otrzymały Polskie ePłatności. 
 
Statuetkę dla najlepszego partnera bankowego agenta rozliczeniowego w 2020 r. i tytuł lidera sprzedaży –najlepszy partner bankowy agenta rozliczeniowego otrzymał Bank PKO BP. 
 
Statuetkę za najwięcej umów podpisanych w Programie Polska Bezgotówkowa w 2020 r. przez bank spółdzielczy i tytuł najskuteczniejszego banku spółdzielczego w Programie Polska Bezgotówkowa otrzymał Bank Spółdzielczy w Sztumie. 
 
 
 
 
Transmisja z wydarzenia /Spotkania Fundacji Polska Bezgotówkowa w dniu 10 lutego 2020
 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment