1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Świętuj Tydzień Płatności Bezgotówkowych! Weź udział w konkursie i zgarnij super nagrody
Świętuj Tydzień Płatności Bezgotówkowych!  Weź udział w konkursie i zgarnij super nagrody

Świętuj Tydzień Płatności Bezgotówkowych! Weź udział w konkursie i zgarnij super nagrody

2 min czytania

24 października wystartował Tydzień Płatności Bezgotówkowych! Na wszystkich entuzjastów płatności kartą, zegarkiem, telefonem czy online czeka wyjątkowy konkurs przygotowany przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Do wygrania atrakcyjne nagrody o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zgłoszenia można przesyłać między 24 a 30 października 2022 roku.

- Mobilnie, online, kartą, zegarkiem, w urzędzie, w osiedlowym sklepie, czy na autostradzie – ważne, by każdy z nas mógł zdecydować, jak, gdzie i kiedy chce zapłacić bezgotówkowo. Tydzień Płatności Bezgotówkowych to doskonały moment na przekonanie się jak korzystne, proste i wygodne rozwiązania oferują karty, aplikacje mobilne, czy smartwatche. Zachęcamy gorąco do wspólnego świętowania i udziału w naszym konkursie – komentuje Anna Spychalska-Grzeszek, Dyrektor Obszaru Marketingu i Produktów Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Konkurs „Świętuj z nami Tydzień Płatności Bezgotówkowych” adresowany jest do osób, które na co dzień korzystają z płatności przy pomocy kart, telefonów czy innych urządzeń lub płacą internetowo. Uczestnicy mogą sprawdzić się aż w siedmiu kategoriach doświadczając, jak wiele możliwości otwierają dla użytkownika różne rodzaje płatności:

  1. Bezgotówkowi lokalnie (Zakupy w lokalnych sklepach)
  2. Bezgotówkowi w trasie (Płatności za transport/ komunikację)
  3. Bezgotówkowi na odległość (Płatności za usługi z dowozem - jedzenie, e-commerce)
  4. Bezgotówkowi technologiczni (Płatności przy pomocy telefonów, zegarków, gadżetów)
  5. Bezgotówkowi kulturalnie (Zakup biletów do kina, teatru, muzeum, na koncert, wydarzenie kulturalne, wystawę, zapłata w restauracji)
  6. Bezgotówkowi subskrybenci (Subskrypcje prasy, książek, muzyki, gier)
  7. Bezgotówkowi dobroczynni (Dotacje na rzecz organizacji charytatywnych)

 

Autorzy najciekawszych i  najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają atrakcyjne nagrody. Do wygrania karty przedpłacone o wartości 1.000 zł, hulajnogi elektryczne, pakiet voucherów na subskrypcje, słuchawki bezprzewodowe, czy vouchery prezentowe do Empiku, a nawet bilety na koncert Tribute to Whitney Houston. Każda z nagród powiązana jest z daną kategorią płatności.

Oprócz konkursu w Tygodniu Płatności Bezgotówkowych będzie możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o płatnościach bezgotówkowych. Test został przygotowany przez Warszawski Instytut Bankowości we współpracy z Fundacją i można go znaleźć pod adresem: https://respondo.wp.pl/czy-wiesz-wszystko-o-platnosciach-bezgotowkowych/quiz_start

Listę zwycięzców oraz regulamin konkursu organizowanego przez Fundację Polska Bezgotówkowa znajdziesz je na stronie internetowej: www.gotowibezgotowkowi.pl/tydzien-platnosci-bezgotowkowych.

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment