1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Program Polska Bezgotówkowa z wyróżnieniem Teraz Polska!
Program Polska Bezgotówkowa z wyróżnieniem Teraz Polska!

Program Polska Bezgotówkowa z wyróżnieniem Teraz Polska!

2 min czytania

 

Fundacja Polska Bezgotówkowa została wyróżniona Godłem Teraz Polska w kategorii usługi za Program Polska Bezgotówkowa. Program jest unikatową w skali świata inicjatywą uczestników rynku – banków, organizacji płatniczych i agentów rozliczeniowych – i skupia się na rozbudowie infrastruktury niezbędnej do przyjmowania płatności bezgotówkowych. W ramach Programu Polska Bezgotówkowa małe, średnie i mikropodmioty oraz instytucje publiczne mogą za darmo otrzymać terminal płatniczy do przyjmowania płatności bezgotówkowych. Godło Promocyjne Teraz Polska wręczane jest produktom, usługom i innowacjom, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym oraz użytkowym pozytywnie wyróżniają się na rynku oraz stanowią dla innych wzór do naśladowania. 

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego, która jest organizatorem konkursu Teraz Polska wspiera tym samym nie tylko polskich przedsiębiorców, ale również konsumentów. 

Godło Teraz Polska to dla Fundacji Polska Bezgotówkowa szczególne wyróżnienie. Jest to ogromny sukces twórców Fundacji i Programu oraz wszystkich jego uczestników. Jest to również nagroda dla wszystkich przedsiębiorców biorących udział w  Programie Polska Bezgotówkowa. To dzięki ich otwarciu się na nowe rozwiązania technologiczne możemy mówić o tym, że Polska jest gotowa na coraz szersze stosowanie nowoczesnych zastosowań cyfryzacji w gospodarce, których jednym z nośników są płatności bezgotówkowe. Jesteśmy przykładem dla innych krajów europejskich. To dla nas wielki zaszczyt – powiedział dr Mieczysław Groszek, prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa. 

Tegoroczny finał Konkursu został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta RP.  Uroczystości 30., jubileuszowej edycji Konkursu oraz wręczenie nagród odbyły się 9 czerwca 2020 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment