1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Kolejni przedsiębiorcy polecają Program Polska Bezgotówkowa!
Kolejni przedsiębiorcy polecają Program Polska Bezgotówkowa!

Kolejni przedsiębiorcy polecają Program Polska Bezgotówkowa!

1 min czytania

Panowie Tomasz Garpiel i Piotr Czyszpak z Fundacji Polska Górom oraz korepetytor Marcin Furmankiewicz, znany jako Matemajg, to kolejni przedsiębiorcy, którzy podzielili się swoją historią związaną z płatnościami bezgotówkowymi.

Fundacja Polska Górom promuje polską turystykę i polskie góry – w szczególności Sudety. Fundacja zainstalowała terminal w listopadzie 2020 r. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród turystów, którzy w obecnych czasach coraz rzadziej chodzą z gotówką w góry. Każda forma bezgotówkowej płatności, czy to za pomocą terminala, czy przelewu, jest dla Fundacji cenna i pomaga w działaniach promocyjnych i organizacyjnych.

Marcin Furmankiewicz „Matemajg” udziela korepetycji od 8 lat, a własną firmę założył w lutym 2020 r. Zakładając działalność, zastanawiał się, co z płatnościami: jak ma to wyglądać, co zrobić, aby były szybkie, wygodne, bezpieczne i nie zabierały mu zbyt wiele czasu. Z opowieści znajomych, którzy mają swoją działalność, dowiedział się o Programie Polska Bezgotówkowa i zdecydował się do niego przystąpić. Mając terminal może zabierać go ze sobą do uczniów, co niezmiennie budzi pozytywne zaskoczenie.

Wywiady z przedsiębiorcami dostępne są pod linkami: Fundacja Polska Górom [https://youtu.be/e_guFKCv8B4] oraz Matemajg [https://youtu.be/f9Vt52ovDvI].

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment