1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Grażyna Ciurzyńska najbardziej wpływową kobietą branży płatniczej w Polsce w roku 2022 r.
Grażyna Ciurzyńska najbardziej wpływową kobietą branży płatniczej w Polsce w roku 2022 r.

Grażyna Ciurzyńska najbardziej wpływową kobietą branży płatniczej w Polsce w roku 2022 r.

1 min czytania

Redakcja portalu cashless.pl już po raz czwarty przygotowała „Ranking najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej”. Plebiscyt promuje kobiety, którym udaje się odnosić zawodowe sukcesy w firmach i instytucjach związanych z finansami. Zwyciężczynią tegorocznej edycji została Grażyna Ciurzyńska, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Jestem bardzo mile zaskoczona przyznanym wyróżnieniem. Tytuł najbardziej wpływowej kobiety branży płatniczej w 2022 roku cieszy tym bardziej, że został przyznany przez grono ekspertów z sektora finansowego. W swojej pracy spotykam wiele inspirujących i doświadczonych kobiet, które odnoszą spektakularne sukcesy zarówno w kraju, jak i za granicą. Otrzymane wyróżnienie dedykuję przedsiębiorczym kobietom! Bardzo dziękuję za docenienie i serdecznie gratuluję wszystkim uczestniczkom, a zwłaszcza Joannie Genςkan oraz koleżankom z Fundacji Joannie Erdman i Monice Grabowskiej – komentuje Grażyna Ciurzyńska, prezes zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Na liście najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej nie zabrakło również dwóch inspirujących liderek z Fundacji Polska Bezgotówkowa. W rankingu wyróżniono: Joannę Erdman, wiceprezes zarządu oraz Monikę Grabowską dyrektor z obszaru sprzedaży i współpracy z Agentami Rozliczeniowymi.

Redakcja Cashless.pl ponownie nagrodziła też wschodzące gwiazdy polskiej branży płatniczej, czyli osoby posiadające potencjał, aby w przyszłości odegrać istotną rolę w świecie płatności. W tym roku tytuł przypadł Joannie Genςkan, konsultantce ds. klientów strategicznych w organizacji Visa.

Wszystkim uczestniczkom rankingu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju rynku płatniczego!

Więcej na: https://www.cashless.pl/11483-ranking-wplywowych-kobiet-2022-wyniki

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment