1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacji Polska Bezgotówkowa na Kongresie Bankowości Detalicznej
Fundacji Polska Bezgotówkowa na Kongresie Bankowości Detalicznej

Fundacji Polska Bezgotówkowa na Kongresie Bankowości Detalicznej

1 min czytania

15 grudnia br. Joanna Erdman, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa uczestniczyła w panelu dyskusyjnym w ramach Kongresu Bankowości Detalicznej. Panel dotyczył digitalizacji banków oraz budowy relacji z klientem w nowej cyfrowej rzeczywistości Wśród tematów, które zostały podjęte przez ekspertów znalazły się m.in.: transformacja cyfrowa i sytuacja polskich banków, budowa przewagi konkurencyjnej polskich banków oraz przyszłość obszaru płatności bezgotówkowych.

W nowoczesnych płatnościach warto pamiętać o przyzwyczajeniach klientów. To co jest szybkie i sprawne online jest doceniane przez klienta, natomiast trzeba wymyślić na nowo, jak w świecie cyfrowym budować relacje z klientami. Wśród młodych ludzi jest silna potrzeba angażowania się, która dotyczy również marek i nawet jeśli w 100 proc. byśmy przeszli do świata digital (...) to musimy pamiętać, że te relacje będziemy musieli budować na inne sposoby – skomentowała Joanna Erdman, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

W debacie wzięli udział Grzegorz Chudek, dyrektor zarządzający Accenture w Polsce, Paweł Jakubik, członek zarządu, Microsoft Polska, Wojciech Pantkowski, wiceprezes zarządu Krajowej Izby Rozliczeniowej oraz Wojciech Werochowski, wiceprezes zarządu nadzorujący pion bankowości detalicznej w Bank Pekao S.A. Fundację Polska Bezgotówkowa reprezentowała wiceprezes Joanna Erdman.

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera w ramach Akademii Przedsiębiorcy