1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodami Effie Poland 2021
Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodami Effie Poland 2021

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodami Effie Poland 2021

2 min czytania

Fundacja Polska Bezgotówkowa otrzymała dwie brązowe nagrody Effie Poland 2021 za efektywne kampanie marketingowe.

Pierwsza z nich została przyznana w kategorii React & Defend za kampanię „Wspieramy Przedsiębiorców”. Kampania rozpoczęła się zaledwie kilka dni po wprowadzeniu w Polsce lockdown’u. Jej celem było wsparcie właścicieli firm w prowadzeniu ich biznesów. Aby do  dotrzeć do przedsiębiorców z przekazem, stworzona została platforma edukacyjna #DziałamyNieZnikamy, której treści (artykuły, porady ekspertów, webinary) pomagały przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Druga nagroda została przyzna w kategorii Business to Business za kampanię „Czy można płacić kartą?”, która uzmysławiała przedsiębiorcom z mniejszych miast, że ich klienci oczekują zmiany, mimo, że nie zawsze mówią im o tym wprost. W oparciu o to powstała historia klienta, który chciałby płacić kartą w lokalnym sklepiku, ale nie wiedział jak o to poprosić. W całym przekazie ważny był element humorystyczny, a osią komunikacji stała się historia przedstawiona w formacie wideo. Kampania realizowana była w TV oraz Internecie..

Celem konkursu Effie Awards jest wyłonienie i nagrodzenie najskuteczniejszych kampanii i rozwiązań marketingowych. Oceniane w nim są przede wszystkim: wnikliwa strategia, dobrane narzędzia realizacji i udokumentowane wyniki.

W tym roku do konkursu w 24 kategoriach zostało zgłoszonych 220 kampanii. Kampania każdej wyróżnionej w rankingu marki i firmy przeszła przez proces oceny jurorów, którzy stanowili grono ekspertów z szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Spośród nominowanych kampanii 55 najbardziej efektywnych zdobyło statuetki.

Obydwie kampanie zgłoszone przez Fundację Polska Bezgotówkowa zdobyły uznanie jurorów Effie. Statuetki w imieniu Fundacji odebrali jej przedstawiciele: dyrektor ds. marketingu i komunikacji Anna Spychalska-Grzeszek oraz wiceprezes Zarządu Paweł Widawski.

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment