1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodą Retail Payments Acceptance
Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodą Retail Payments Acceptance

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodą Retail Payments Acceptance

1 min czytania

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nagrodą Retail Payments Acceptance

Fundacja Polska Bezgotówkowa otrzymała statuetkę Modern Retail Award w kategorii Retail Payments Acceptance. Statuetką Modern Retail Award zostały nagrodzone przedsiębiorstwa, które kształtują oblicze nowoczesnego handlu poprzez wspieranie polskich producentów i klientów we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań oraz zwiększaniu efektywności działań w zgodzie z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Transformacja cyfrowa dzieje się na naszych oczach – tu i teraz. W Polsce mamy już ponad 1 mln terminali płatniczych i wszystkie obsługują transakcje zbliżeniowe. Z tej liczby ponad 445 tys. pochodzi z Programu Polska Bezgotówkowa. Działamy bardzo aktywnie na rzecz dalszego rozwoju cyfrowych rozwiązań i upowszechniania płatności bezgotówkowych. Wszystko po to, aby polskie miasta, wsie, gminy i województwa dynamicznie się rozwijały, a konsumenci byli bardziej otwarci na innowacyjne rozwiązania. Bardzo dziękujemy za nagrodę i dostrzeżenie naszych starań w zakresie transformacji sektora akceptacji instrumentów płatniczych – powiedziała Grażyna Ciurzyńska, prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Nagrody dla pięciu wyróżniających się przedsiębiorstw i instytucji wręczono podczas gali Modern Retail, która odbyła się pod koniec pierwszego dnia Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji w Hotelu Westin w Warszawie. W imieniu Fundacji Polska Bezgotówkowa, nagrodę odebrała dyrektor ds. marketingu i komunikacji Anna Spychalska-Grzeszek.

 

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment