1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa solidarna z Ukrainą
Fundacja Polska Bezgotówkowa solidarna z Ukrainą

Fundacja Polska Bezgotówkowa solidarna z Ukrainą

1 min czytania

W związku z aktualną sytuacją w Ukrainie Fundacja Polska Bezgotówkowa wraz partnerami programu – Mastercard, Visa, agentami rozliczeniowymi oraz bankami – podjęła decyzję o zrefundowaniu kosztów związanych z obsługą charytatywnych wpłat dokonanych kartami Visa i Mastercard. Z refundacji będą mogli skorzystać wszyscy agenci rozliczeniowi obsługujący instytucje charytatywne zarejestrowane w Polsce, niezależnie od udziału w Programie Polska Bezgotówkowa. Fundacja pokryje wszystkie koszty ponoszone przez agentów rozliczeniowych związane z wpłatami na rzecz Ukrainy od 24 lutego 2022 r. do odwołania.

Refundacja obejmie wpłaty dokonywane zarówno przez tradycyjne urządzenia płatnicze, jak i kanały online (w tym strony www) i dotyczyć będzie wszystkich kart Visa i Mastercard, niezależnie od kraju ich wydania.

Dzięki zrefundowaniu przez Fundację Polska Bezgotówkowa kosztów związanych z obsługą charytatywnych płatności dokonanych kartami Visa i Mastercard oraz decyzji agentów rozliczeniowych o rezygnacji z pobierania przez nich opłat z tytułu tych transakcji, na konta wszystkich akcji charytatywnych w Polsce trafią pełne wpłaty. Działania te mają wesprzeć akcje pomocowe realizowane przez instytucje charytatywne na rzecz społeczeństwa Ukrainy.

 

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment