1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa patronem merytorycznym Święta Spółdzielczości Bankowej
Fundacja Polska Bezgotówkowa patronem merytorycznym Święta Spółdzielczości Bankowej

Fundacja Polska Bezgotówkowa patronem merytorycznym Święta Spółdzielczości Bankowej

1 min czytania

20 czerwca w Sangate Hotel Airport w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja XXII edycji Święta Spółdzielczości Bankowej „Z bankiem spółdzielczym – nowocześnie i bezpiecznie” organizowanego przez Krajowy Związek Bankowości Spółdzielczej. Patronem merytorycznym wydarzenia była Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Zbigniew Wiśniewski, Wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa w swoim wystąpieniu zaznaczył ważną rolę banków spółdzielczych w upowszechnianiu obrotu bezgotówkowego oraz przedstawił najważniejsze zalety Programu Polska Bezgotówkowa dla przedsiębiorców.

Podczas inauguracji Święta wręczono nagrody w dwóch konkursach zorganizowanych przez KZBS „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” oraz Konkurs SKO „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”. Laureaci otrzymali nagrody i wyróżnienia, które wręczyli Prezes Zarządu KZBS, Krystyna Majerczyk-Żabówka oraz Przewodniczący Jury konkursów, prof. dr hab. Sławomir Juszczyk.

Głównym tematem tegorocznej edycji Święta Spółdzielczości Bankowej jest upowszechnianie i edukacja w zakresie bezpieczeństwa obrotu bezgotówkowego. To świetna okazja do promowania banków spółdzielczych i zachęcania do większej aktywności w lokalnych społecznościach. Symboliczną datą Święta Spółdzielczości Bankowej w 2018 roku jest 24 czerwca, jednak uroczystości w poszczególnych miejscowościach mogą odbywać się zarówno przed, jak i po tej dacie i mogą zostać połączone z lokalnymi wydarzeniami.

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment