1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa Partnerem tegorocznej edycji kampanii "Warto Bezgotówkowo"
Fundacja Polska Bezgotówkowa Partnerem tegorocznej edycji kampanii "Warto Bezgotówkowo"

Fundacja Polska Bezgotówkowa Partnerem tegorocznej edycji kampanii "Warto Bezgotówkowo"

1 min czytania

Inauguracja II edycji kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

W dniu dzisiejszym 18.09 na konferencji prasowej w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii zainaugurowano II edycję kampanii społecznej „Warto bezgotówkowo”.

Fundacja Polska bezgotówkowa jest Partnerem tegorocznej edycji kampanii i będzie aktywnie włączać się w akcję promocyjno-edukacyjną. 

Celem kampanii jest upowszechnianie wiedzy o korzyściach bezgotówkowych form płatności zarówno wśród osób indywidualnych, jak też firm i instytucji akceptujących płatności.

Podczas tygodnia płatności bezgotówkowych, w terminie 15 – 19 października br., klienci mogą liczyć na szereg akcji promocyjnych, które będę na bieżąco ogłaszane na specjalnej stronie internetowej kampanii: www.wartobezgotowkowo.pl.

– Już dziś chcemy zaapelować do Polaków, abyśmy 16 października wspólnie zorganizowali narodowy dzień płatności bezgotówkowych, aby każdy z nas tego dnia starał się nie używać gotówki.  Ale aby to się stało możliwe na co dzień w każdym punkcie przyjmującym płatności bez względu na to, czy prowadzony jest przez podmiot sektora prywatnego czy publicznego powinien znaleźć się terminal. Przez pierwsze siedem miesięcy w ramach Programu Polska Bezgotówkowa zainstalowano już 70 tys. terminali w całej Polsce. Ten proces postępuje bardzo szybko – mówi Paweł Widawski, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Do kampanii Warto Bezgotówkowo może się przyłączyć każdy, zarówno przedsiębiorca, jak i instytucja publiczna, a także zwykły konsument. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej inicjatywy www.wartobezgotowkowo.pl

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment