1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa partnerem programu „Top Women w e-biznesie”
Fundacja Polska Bezgotówkowa partnerem programu „Top Women w e-biznesie”

Fundacja Polska Bezgotówkowa partnerem programu „Top Women w e-biznesie”

1 min czytania

Wystartowała rekrutacja do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „TOP Women w e-biznesie, prowadzonego przez Fundację Kobiety e-biznesu. Celem inicjatywy jest przede wszystkim edukacja uczestniczek w zakresie rozpoczęcia działalności gospodarczej i korzystania z najbardziej potrzebnych narzędzi do prowadzenia biznesu w świecie online. Program ma innowacyjną formułę – łączy warsztat wiedzy z metamorfozą wizerunkową odbiorców.

Do programu mogą zgłaszać się kobiety, które są zainteresowane rozwojem osobistym, poszerzeniem wiedzy z zakresu prowadzeniu e-biznesu, narzędzi internetowych oraz social media. 200 uczestniczek "Top Women w e-biznesie" wybranych na podstawie zgłoszeń będzie mogło uczestniczyć bezpłatnie w weekendowych zajęciach, które rozpoczną się w lutym 2021.

Partnerami programu są: Allegro, Visa, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Hebe, IdoSell, OLX, Canon, Przelewy24, Progressivo, Flywheel PR, Future Collars, Izba Gospodarki Elektronicznej i Uniwersytet Łódzki.

Zakończenie programu planowane jest w czerwcu 2021 roku. Uczestniczki, które wezmą czynny udział w co najmniej pięciu z siedmiu konwentów, otrzymają certyfikaty. Dokument będzie potwierdzeniem nabytej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

Więcej na: https://www.kobietyebiznesu.pl/

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment