1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych
Fundacja Polska Bezgotówkowa na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych

Fundacja Polska Bezgotówkowa na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych

1 min czytania

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to wydarzenie, które wspiera rozwój biur rachunkowych i umożliwia ich właścicielom poznanie nowych narzędzi do wzmacniania swojego biznesu.

Tegoroczny Kongres, który odbył się w dniach 26 – 27 października, skupił wokół siebie blisko 40 prelegentów i 300 uczestników. Wydarzenie skupiło się na sytuacji księgowych, które w czasach rewolucji technologicznej, muszą szybko dostosowywać swoją działalność do potrzeb otoczenia.

Wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, Zbigniew Wiśniewski, w trakcie wydarzenia poprowadził wystąpienie eksperckie zatytułowane „Biura rachunkowe i ich klienci w świecie bezgotówkowym – szanse i korzyści”. Fundacja Polska Bezgotówkowa bardzo dużą wagę przykłada do edukacji uczestników rynku płatniczego. Zrozumienie korzyści płynących z posługiwania się nowoczesnymi instrumentami płatniczymi pomoże zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom w pełni cieszyć się z nich. Biura rachunkowe mogą być doskonałym partnerem Fundacji w przekazywaniu wiedzy o rozwiązaniach płatniczych dostępnych dla przedsiębiorców, a także w przybliżaniu zasad, którymi kieruje się Program Polska Bezgotówkowa. Sfinansowanie kosztów związanych z korzystaniem przez rok z pierwszych urządzeń płatniczych pomoże przedsiębiorcom poznać płatności bezgotówkowe i da ich klientom wybór sposobu płacenia za zakupy – podkreślił Zbigniew Wiśniewski.

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment