1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21
Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21

Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21

1 min czytania

Zakończyła się jesienna edycja ImpactCEE w Poznaniu. Ta dwudniowa konferencja, podczas której toczą się wielopoziomowe dyskusje dotyczące biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii, zgromadziła na scenie ponad 400 ekspertów i setki uczestników z całego świata.

Panele dyskusyjne dotyczyły aż 16 obszarów tematycznych takich jak: zielona gospodarka, digital future, e-mobilność, technologia w zakresie finansów czy opieka zdrowotna. Fundacja Polska Bezgotówkowa miała możliwość włączenia się w te rozmowy – i to na wielu poziomach.

Wywiadu dla 300gospodarka.pl na temat edukacji cyfrowej, społecznego i ekonomicznego rozwoju Polski, a także działalności i przyszłości Fundacji udzieliła Prezes Fundacji, Grażyna Ciurzyńska. Z kolei, Joanna Erdman, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, moderowała panel dyskusyjny zatytułowany „Cyfrowy konsument w cyfrowych realiach”. Uczestnicy próbowali odpowiedzieć na pytanie, co w perspektywie najbliższych 10 lat najszybciej przybliży nas, jako społeczeństwo, do cyfrowego ePaństwa. Wskazano kilka propozycji – cyfrowa tożsamość, eParagon, chmura i blockchain oraz ciągłe uczenie się i inwestowanie w edukację dzieci i młodzieży. W panelu wzięli udział: Kamila Kaliszyk (Mastercard Europe), Piotr Sekulski (Allegro), Szymon Wałach (PKO Bank Polski) oraz Wojciech Pantkowski (KIR).

Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21

Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21

Fundacja Polska Bezgotówkowa na Impact’21

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera w ramach Akademii Przedsiębiorcy