1. Polska bezgotówkowa
  2. Projekty
  3. 2023 I „Edutainment” — rozrywka i edukacja w jednym w kinie!
2023 I „Edutainment” — rozrywka i edukacja w jednym w kinie!

2023 I „Edutainment” — rozrywka i edukacja w jednym w kinie!

2 min czytania

Nauka poprzez zabawę z wykorzystaniem ciekawych atrakcji to najlepsze rozwiązanie dla dzieci i młodzieży. W Fundacji Polska Bezgotówkowa doskonale o tym wiemy, dlatego przygotowaliśmy dla najmłodszych akcję pt. Bezgotówkowe Kino Objazdowe.

Fundacja Polska Bezgotówkowa angażuje się w prowadzenie działań edukacyjnych związanych z innowacjami finansowymi. Spotkania i akcje mają bardzo szeroko zakrojone działania i tworzone są zarówno z myślą o przedsiębiorcach, jak i konsumentach w różnym wieku. Wszystko po to, aby docierać do jak największej grupy osób zainteresowanych i poszerzać wiedzę na temat finansów w świecie cyfrowym. 

Jednym z przedsięwzięć Fundacji Polska Bezgotówkowa jest Bezgotówkowe Kino Objazdowe. W ramach tego projektu widzowie będą mieli okazję zapoznać się bliżej z ciekawymi materiałami edukacyjnymi o tematyce nowoczesnych rozwiązań finansowych i płatności bezgotówkowych.

Seanse stworzone są między innymi z myślą o najmłodszych. Na pokazy kinowe zapraszamy dzieci, w tym maluchy uczęszczające do przedszkoli, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Z myślą o nich w naszym Bezgotówkowym Kinie Objazdowym pojawią się krótkie filmy edukacyjne, które przybliżą im kwestie finansowe oraz zapoznają ich z podstawami przedsiębiorczości.

Jeszcze przed wakacjami Bezgotówkowe Kino Objazdowe ma w planach odwiedzić ponad 50 miejscowości rozsianych po całej Polsce. Dzięki temu wiedza na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych dotrze do osób na terenie całego kraju. Wszystko to w przyjaznej i przystępnej formie, która zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. 

Bilety są do zakupienia na stronie wydarzenia: www.FilmowoBezgotowkowo.pl.

Cena biletów na seans: normalne — 20 zł, ulgowe — 18 zł, grupowe — 16 zł.

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku: @FilmowoBezgotowkowo.

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera w ramach Akademii Przedsiębiorcy