23.02.2021

Fundacja Polska Bezgotówkowa wspiera przedsiębiorcze kobiety!

19 lutego 2021 r. rozpoczęły się pierwsze zajęcia online, skierowane do kobiet, biorących udział w programie edukacyjno-rozwojowym TOP Women w e-biznesie. Program ten jest prowadzonym przez Fundację Kobiety e-biznesu. Uczestniczki biorące udział w programie, będą poszerzać swoją wiedzę z zakresu rozpoczęcia działalności gospodarczej oraz korzystania z przydatnych narzędzi do prowadzenia własnego biznesu w Internecie. Program ma dodatkowo na celu wsparcie kobiet w przekwalifikowaniu się zawodowo.

Pierwszy moduł, który rozpoczął się w drugiej połowie lutego, dotyczył wizerunku w sieci. Uczestniczki mogły dowiedzieć się miedzy innymi jak wyznaczać sobie cele w budowaniu strategii wizerunkowej oraz w jaki sposób przygotować siebie i swoje otoczenia do transmisji live. Kolejne moduły będą dotyczyły zakładania działalności gospodarczej, prowadzenia strony internetowej, działania w e-commerce i marketingu oraz komunikacji i sprzedaży w social mediach.

Jednym z głównych partnerów wspierających przedsiębiorczość i rozwój kobiet w e-biznesie jest Fundacja Polska Bezgotówkowa.

< Powrót do aktualności

Przeczytaj inne artykuły: