1. Polska bezgotówkowa
  2. Aktualności
  3. Fundacja Polska Bezgotówkowa laureatem Digital Champion 2018
Fundacja Polska Bezgotówkowa laureatem Digital Champion 2018

Fundacja Polska Bezgotówkowa laureatem Digital Champion 2018

1 min czytania

Konkurs Digital Champions jest okazją do wyróżnienia osób i instytucji, których działalność przyczynia się do rozwoju cyfrowego biznesu. W tegorocznej edycji wydarzenia nagrodę w kategorii Cyfrowy Ekosystem otrzymała Fundacja Polska Bezgotówkowa!

To ogromne wyróżnienie zarówno dla Fundacji, jak i wszystkich uczestników Programu Polska Bezgotówkowa. Zgodnie z opisem kategorii nagroda została przyznana za „stworzenie i rozwój cyfrowego ekosystemu biznesowego łączącego zdolności, kompetencje i rozwiązania różnych organizacji, aby wytworzyć i dostarczyć klientom innowacyjne usługi i produkty”. Wartym podkreślenia jest fakt, że nominowanymi w tej kategorii byli PKO Bank Polski oraz Microsoft.

Program Polska Bezgotówkowa ze względu na swój innowacyjny charakter jest ewenementem na skalę europejską, a nawet światową. Dzięki unikatowemu modelowi biznesowemu, łączącemu dużą liczbę podmiotów – banki, agentów rozliczeniowych, organizacje płatnicze przy wsparciu sektora publicznego pozyskano już 95 tys. terminali płatniczych

Zwycięzcami w pozostałych kategoriach byli:

- Cyfrowa Transformacja - Żabka Polska

- Cyfrowy Produkt lub Usługa – Booksy

- Osobowość Cyfrowego Biznesu – Piotr Prajsnar, Cloud Technologies

 

Jesteśmy gotowi,
by dzielić się z Tobą
wszystkim co wiemy!

Zapisz się do darmowego newslettera

Zapisz się do darmowego newslettera.

Wybierz z listy Twój segment